Hlada

To je naprostá zhovadilost.
Kus hadru má doma každý zadarmo a několik tub s lešticí pastou o různé zrnitosti se dá koupit za desetikoruny a je to zásoba na celý život.

Kepler

Tak recenze jsou dobré, docela bych tomu výrobku věřil. Ovšem rozhodující je osobní zkušenost. Otázka je, jestli by se stejného účinku nedalo dosáhnout i levnějšími prostředky (až na tu ochrannou vrstvu).

Arne1

To vypadá, že ta vodička vyplní prohlubně v plastu světlometu. Těžko říct, jak dlouho to vydrží. A do jaké hloubky je to schopné opravovat – měl jsem v plastu světlometů takové krátery, že už tomu nic nepomohlo, jen výměna.

Pepa25

Z jejich webu:
„Původ a složení
Produkt pro obnovení světlometů z OBNOVU-SVETLOMETU.COM je vyroben v Izraeli.
Složení: textilní ubrousky; Sodium Lauryl Sulphate; Sodium Chloride; Cocoamidopropyl Betaine; Polysorbate 20; 2-Bromo-2Nitro-1; 3-Diol; silně hydrogenovaný olej; 2–butanone oxime.“

Myslím, že vlhčené ubrousky není potřeba posílat si na dobírku z Bulharska …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

Lešticí pasta je abrazivum, to bych teda nepoužil. Sklo by mohlo krásně zmatnět.