zjentek

Je možný v Česku rozjet byznys tak, aby nesl obdobně jako např. Amazon, nebo řekněme SpaceX?

Podnikání v ČRDL.

Odpovědi
Reganois

A mohl by se jmenovat Vltavan.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Asi bude bez debaty, že spol. s výnosem podobným indický Tata v ČR asi nikdo nezaloží, neboť zde sehraje roli velikost matky zemičky. Ale na takový Amazon by i črdel stačila, ne? A u čehosi podobnýho SpaceX tápu, zda stát podobný ČR by vůbec finančně pokryl snažení pána velkomožného s obdobnou soukromou společností.