Terryle

Je možný si vy*rat oko?

To rčení „vy*er si oko“, když chcete někoho poslat hodně do háje, určitě znáte. Zajímalo by mě ale, odkud se to vzalo a jestli to teoreticky je možný… Prý když si člověk kýchne a nezavře přitom oči, může mu oko tlakem „vyskočit“ z důlku. Nemůže se něco podobnýho stát i při hodně úporným tlačení na záchodě?
Jestli dotaz někomu přivodí nepříjemné představy nebo ho pohorší, tak se předem omlouvám, ale nemůžu za to – jsem holt dítko morbidní :)
Doplňuji:
Já si ani nedovedu představit, že by někdo mohl nezavřít oči při kýchání. Prostě reflexy…
Další reakce kdyžtak v diskusi :)

Nejlepší odpověď
dudu

Jako kuřák na záchodě spíše řeším dilema jde-li také současně tahat a tlačit.

Další odpovědi
dědapetr

U vykonávání potřeby se to stát nemůže tam se přitom oči zavírají.

SajmonModer

Jsem pohoršen!
Doplňuji:
děda má pravdu! 🙂

Děda Louda

To ale necituješ celé. Pokračuje to přeci slovy „a dej si tam kaštan“. Tam už jistou souvislost jde vysledovat.

iceT

Jednou jsem to viděla v jedné parodii na vlkodlaky-slečnu pokusal vlkodlak,ona umřela a ona se pak objevila jako zombie a chtěla písknout a jak pískla,tak jí vypadlo očíčko…:-)

FOG

Tak me napada snad na tom zachode,kdyz bude sklenene.

NEnym

Ještě mne napadá varianta – leda že by sis ho před tím sežral…!!!

Terryle

Děda Louda:
faaaaaaaaakt? :oD To slyším poprvé :) dík za rozšíření obzorů!

Terryle

dudu:
no to musí být ovzduší, na tom záchodě :))) A jde to?