zjentek

Je možný se namazat z jedné přejeté (lid. placatice) rumu?

..nemám s tím životní zkušenosti a ani zkusit si to nemohu :(

Nejlepší odpověď
Rocker

Když nekonzumuješ pravidelně a nejsi na alkohol zvyklý,tak to možný je.

Další odpovědi
anonym

Jasně – jak kdo a jak kdy…
;-D
Já se jednou po cca 10 hodinách v propasti (speleo, nejsem sirotek z Macochy 😉 ) namazal zhruba dvěma panáky rumu…

ivzez

Je to možné – u lidí, kteří nejsou na alkohol zvyklí vůbec,
a u lidí, kteří se propili do stádia,
kdy jim k opilosti stačí stále méně alkoholu
(„namažou se“ i jen jedním „panákem“).

mosoj

Klidně. Záleží jak ti fungují játra .
Ještě jsem neslyšel že by se někdo adaptoval na alkohol. To jsou hospodské kecy.

led

Notorici sa dokážu namazať už samotným prejdením okolo dverí hostinca.
Aj z jedného štamperlíka sa človek dokáže namazať, podľa svojej momentálnej fyzickej i psychickej dispozície a ten istý človek pri dobrej kondicii dokáže „stiahnúť“ fľašu rumu bez „straty kvetinky“.