zjentek

Je možný najít mezeru v Božím plánu?

Př: Třeba tak, že nežijeme, jak „bychom měli“ anebo naopak.

Odpovědi
Kepler

No baže! Už jenom to s jakými konstrukčními plány stvořil člověka. Nejspíš byl při tom totálně zhulený. Ovšem Bůh je všemi mastmi mazaný a proto tvrdí: takový byl můj plán! No bodejť, přece nestvoří něco tak dokonalého, jako je on sám, ne?

Roman71

Většina lidí svým způsobem života ignoruje Boží plán a řítí se životem s prominutím jako neřízené střely.. Boží plán mezery nemá, ale mnozí si chtěli jít vlastní cestou, a tak šli a šli, až spadli do jámy.. Bůh v tom samozřejmě nikomu nebrání a do svobodné vůle člověka nezasahuje.