Je možný,když jsem už od malička strašně fascinován starým římem,tou dobou, filmy,knihy,atd,že jsem v té době někdy žil?

Odpovědi
www

Soudě podle intelektuální úrovně některých tvých otázek bych řekl, že v té době v určitém smyslu dokonce ještě žiješ.
P.S: bez urážky, to byl jen vtip 🙂

Funna

v tom případě jsem tam žila taky…ale je mi to celkem fuk…spíš mne zajímá kam se dostanu po "tomhle světě! .-)

anonym

Spíš se ti líbí režim, kultura, způsob žití, takže se s tím ztotožňuješ.