Adam Hurzán

Je možnost začít s hokejem v 18 letech? Bral bych i nějakou nižší ligu Bruslit umím dobře, vím od učitelů z tělocviku.

Je možnost začít s hokejem v 18cti? Bruslit umím dobře co vím od učitelů z tělocviku. Třeba nějakou nižší ligu bych bral

Nejlepší odpověď
Drap

Je možné začít kdykoli. V které skupině můžeš najít uplatnění, ti může říct pouze nějaký zkušený trenér. V tomto případě neni důležité co bys chtěl a nebo s čím se hodláš spokojit.

Další odpovědi
Kelt

Nech to na druhých, aby tě posoudili. Někdo je zbytečně skromný, jiný má hlavu v oblacích a zakopne o kámen. Ptej se na patřičných místech.

elkon

Jsou jiní, kteří dobře bruslí od dětství, ale stejně se neprosadí. Tolik klubů prostě není.

metro

Nauč se vyjadřovat, například nedávat otazník za oznamovací větu, a taky psát číslovky.