WWW ich

Je možnost ubytování na kolejích ČVUT osobám do 18 let?

Nejlepší odpověď
Alesh

A myslíš jako student na školní rok nebo jednorázově jako hostel?
Tak či tak bych se obrátil přímo na SÚZ.

Zdroj: https://www.suz­.cvut.cz/kole­je/koleje-strahov

Další odpovědi
Edison

A co na to jejich ubytovací řád? Nebylo by lepší tam zavolat, nebo napsat, než tady zhánět irelevantní nepodložené odpovědi?

Mp2

Ano, možné to je..
Kamarádovi bylo 18 asi až v květnu.. Myslím, že měl 1. stupeň základky od matky doma a chodil do školy na přezkoušení.. Potom přeskočil jeden ročník.. Do prváku se hlásil skoro koncem roku a začal dá se říct chodit až od druháku..
Matura v pohodě a pak ČVUT..
Tam byl 2 roky a pak myslím šel do Liberce, protože se v Brně nudil..