Ryply

Je moznost u nejake banky zalozit si ucet, aby se toto nestalo??

Objevila se mi exekuce na uctu tak jsem to zacal resit s exekutorem a u jine banky jsem si zalozil ucet na kterem se mi take casem objevila blokace exekuci.Je moznost u nejake banky zalozit si ucet aby se toto nestalo??

Nejlepší odpověď
kropitko

jedině že by jste si ho založil na někoho z příbuzenstva,ji­nak si můžete strkat peníze leda tak pod matraci..

Další odpovědi
mosoj

Exekutor si vyžádá informace od všech bankovních ústavů. Navíc banky si informace předávají.
Zbývá jedině cizina.

gnr54

Pokud chcete mít klid a dlužíte něco oprávněně,tak to raději zaplaťte.Přeci se nebudete po zbytek života schovávat.Zde jsou banky propojeny a ať si založíte účet kdekoli,exekutoři si Vás najdou.

smolařka

taky se mi toto stalo,tak jsem založila dětské konto a moje finance jdou tam a exekutor na ně nemůže a já mu splácím dle svých možností…nevýhoda ůčtu je,že mi tam peníze můžou chodit a já je vybírat,ale nejdou odesílat příkazy…