ZangetsuTS

Je možnost rozmnožit orla s hadem ?

Myslím teorieticky
jestli ano
jak přibližně
Prosím lamky co píšou že je to ilegalní at nepíšou děkuji
Zangetsu~

Nejlepší odpověď
mosoj

Proč by to nešlo. Vždyť za socialismu se křížením ježka a žížaly vyráběl ostnatý drát.

Další odpovědi
quentos

přirozenou cestou těžko, protože každej z nich se rozmnožuje poněkud jinak
takže leda odebráním genetického materiálu hada, kterej pak šoupnete do orlího vejce nebo naopak

ReHu

Jasně, že jo.
Kdyby ne, už by dávno vymřeli orli i hadi.

Pokud si tedy nepleteš množení s křížením.

zl@tk@

Určitě ne. Každý je jiný živočišný druh.

Drap

Ani teoreticky by to zřejmě nešlo. Ale určitě jde zkřížit blbec s člověkem

lexx

Jo. Quetzalcoatl – opeřený had, byl jedním
z největších Aztéckých bohů.

venkovan

Normálně to dej do kopírky a stanov si počet kopií.
Když doma kopírku nemáš, tak lze orla s hadem namnožit v různych copy centrech a nebo někoho popros aby ti to namnožil.
Nevím proč se ptáš, když to běžně funguje.

anonym

Nedávno Němci zkoušeli křížit dub s lípou, no, bohužel ten strom zahynul…