Avatar uživatele
aannubis

Je možnost odstoupit od rámcové smlouvy o dílo před uplynutím smluvní výpovědní lhůty?

Dobrý den,
pracuji jako programátor OSVČ pro vývojářskou firmu. Mám s nimi uzavřenou jen a pouze rámcovou smlouvu o dílo, která zastřešuje převod autorských práv, dodržování interních pravidel, zodpovědnost za dodané dílo a podobně.
Ve smlouvě není dohodnutá ani pracovní doba (nebo počet hodin, které bych měl odpracovat).
V závěru smlouvy je však dvouměsíční výpovědní lhůta.
Jakým způsobem lze od takovéto smlouvy odstoupit hned? Nebo případně, je možné ji vypovědět, avšak vzhledem k tomu, že není smluvně dohodnutá pracovní doba, nadále již do práce nechodit (tedy pracovat 0 hodin měsíčně)?
Na dohodu mě zaměstnavatel odmítá pustit.

Děkuji
Doplňuji:
Jambalaya:

Velice děkuji za vyčerpávající odpověď. (jako)Zaměstnavatel o něčem takovém vůbec nechce slyšet, jak jsem již psal, na dohodu mě odmítá pustit.
Potřeboval bych tedy poradit jak odstoupit.
Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4516 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jambalaya

Jako OSVČ nemáte žádnou pracovní dobu, tudíž nemáte povinnost do (jako)zaměstnání docházet. Smlouva o dílo se mi navíc nezdá zrovna nejvhodnější. Smlouva o dílo se většinou uzavírá na dílo zcela konkrétnu a nikoliv dlouhodobý vztah. Co se týká autorských záležitostí, měl byste mít spíše smlouvu autorskou dle autoského zákona.
Smlouvou o dílo je dána povinnost dílo vykonat, avšak obecně si jej můžete vykonávat kde chcete, není-li místo určeno a podstatný je výsledek.
Obábám se, že v tomto případě je váš (jako)zaměstnavatel ve velké nevýhodě, neboť na vás nemá žádné páky. Pokud by došlo na lámání chleba, pak by se jednalo o obchodní spor dle obchodního práva. Do toho se však nejspíš vývojářská firma pouštět nebude, neboť by vaše dohoda mohla být charakterizována jak zastřený pracovněprávní vztah. Další věc je, že u smlouvy o dílo, je z principu výpovědní doba nesmysl, neb smlouva končí dokončením a předáním díla a vyjma jiných zákonných důvodů, jako je její porušení se nevypovídá.

Takto se jim to pokuste vysvětlit.
Doporučte firmě ať si příště uzavře smlouvu o vykonávání programátorských prací.
Doporučuji vzájemnou dohodu!

Vůbec nechápu, jak takovouhle zhovadilost dokáže nějaká firma vymyslet. Smlouva o dílo s pracovní dobou, no to by mně kleplo 🙂

Jo, to je těžké. V každém případě si připravte výpověď bez data ukončení, a nechte si podepsat převzetí. Tím pádem uděláte co vám smlouva předepisuje, aby byl smluvní vztah řádně ukončen. Výpovědní doba tak začne plynout od data převzetí i bez uvedení termínu.

Poté zaměstnavateli prostě sdělíte, že končíte k tomu a tomu datu, ať se podle toho zařídí. Když vám řekne, že vás nepustí, oznamte mu, že je vám to jedno, neboť stejně k tomuto datu končíte.

Nezapomeňte si předtím sbalit všechny věci, neboť je možné, že vás vyhodí ihned 🙂.

Takhle to sice můžete udělat, ale rozejdete se nejspíš ve zlém. Pokud na dohodu nepřistoupí, stejně to ale nepůjde jinak, a nebo budete muset ty 2 měsíce zůstat.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek