pas

je možno někde sehnat

starší filmy s Lexem Barkerem jako třeba Kali Yug- Vzpoura v Indii, díl 2.Nebo výborný historický film Mladý muž a lev. Za nápady předem děkuji.

Odpovědi
Awe

Například na CSFD najdeš spoustu lidí kteří to mají.Buďto je to v bazaru a když náhodou né stači se domluvit s uživatelem který tyto filmy vlastní.Vše najdeš přímo na csfd pod názvem filmu.Jinak zkus třeba nějaké fóra,jedno bych t i doporučil ale nevím jestli by to nebyla reklama :) když tak PM