quentos

Je možné znovu nasadit odpadlý jezdec u zipu?

nejen jeho rukojeť, ale celý jezdec se nějak vyvlékl. Na zipu jsou nějaké stopy po lepidle, ale že by byl předtím přilepený, mi připadá nepravděpodobné…
Doplňuji:
tak prej to nejde, musí se vyměnit :{/> nicméně díky všem, aspoň jsem si potvrdil, že nejsem zas tak úplně levej, jak si myslím ;{))>

Nejlepší odpověď
Drap

Lze, dělávám to běžně. Často jde výměnou jezdce opravit zip aniž by se páral. Nasazuji ho tam z horní strany zipu. Většinou je potřeba ten koneček rozpárat a zase zajistit zašitím. Je to ale jen pár ručních stehů.

Další odpovědi
Lucijej

Možné to je, ale záleží na šikovnosti :)

hanulka11

Mně se to povedlo jen u silného umělohmotného zipu, nasadila jsem ho horem