Kombajn

Je možné zjistit konverzaci mezi mou osobou a osobou, která tvrdí, že z mého FB jí chodí zprávy?

Je možné zjistit konverzaci mezi mou osobou a osobou,která tvrdí ze z mého fb jí chodí zpravy.Prosim o odpověď na email

Prosim o odpověď na email

Odpovědi
Kalim_YT

Ne, jestli „třetí osoba“ zprávy odstranila není jednoduché je vrátit, obraťte se na facebook podporu.

ivzez

Není slušné od lidí, kteří jsou ochotni Vám věnovat svůj čas,
vyžadovat navíc sdělení jejich osobních údajů e-mail. Naopak
je slušné si pro odpovědi přijít tam, kde se člověk ptá.

Konverzaci „třetích“ osob nemáte možnost zjistit.
Jediné, co v této situaci můžete udělat, je najít profil,
který se za Vás vydává, a nahlásit jej Facebooku.

Nejdříve byste si ale měl ověřit, jestli dotyčné osobě
skutečně chodí zprávy, které působí dojmem, že jsou od Vás.
Nechte si jich několik přeposlat.