barbucha27

Je možné zjistit jméno majitele wifi?

Je možné zjistit na koho je registrovaná wifi. myslím tím že třeba na píši někomu vzkaz (anonimně) a on zjistí z kterého wifi připojení jsem psal. Zě se jedná o o připojení jimž je majitel třeba Jan Novák z horní dolní?

Nejlepší odpověď
JRuzicka97

To se myslím přesně zjistit nedá. Když třeba napíšeš někomu email (je jedno jestli si pro to založíš nový email) tak se z něj dá zjistit IP adresa z které si email posílal. Pomocí IP adresy pak zjistíš toho, kdo ti poskytuje internetové připojení a přibližnou lokalitu. Majitele internetového připojení si člověk pak může zjistit max. od poskytovatele internetu, ale nemyslím si že by poskytovatel dával takové informace cizím lidem.

Další odpovědi
Kryšpín

Pokud napíšete na př. že je někde uložena bomba tak je to otázka pěti minut, včetně lokalizace

Arne1

Jako laik a občan to asi nezjistíte. Pokud by to zjišťovala policie, tak by se postupně až k vám dostala, ale do 5 minut to funguje jen v amerických filmech.

aliendrone

Hmm, síť wifi se nikde neregistruje, máš o tom dost zkreslenou představu. Pokud jde o vyčenichání zařízení – to je jiná věc, záleží na tom, KDO se snaží. Benga to mají už z principu snadné, ostatní musí použít více či méně legální postupy. :)