OptieX

Je možné získat podrobné výsledky/záznamy zdravotního vyšetření? Jakým způsobem?

Skenovali mi mozek. MRIčkem. Rád bych viděl obrázky co pořídili. Ale už je to tak 5 let…
Odpoví kdo ví? Ano?

Odpovědi
isteron

Ja som absolvoval MR dvakrát. Záznam spravili na CD, ktoré čisté som si musel priniesť, alebo som si zaplatil cenu u lekára. Dostal som to do ruky a mám doma. Ale software je špeciálny pre odborníkov, ten by ti musel prehrať lekár, neurológ, ktorý ho má. Po vyšetrení poslali z MR na adresu toho lekára, ktorý odoslal pacienta. Bolo mi vysvetlené, že záznamy na CD kontroluje prímárka neurológie. Mžte si prečítať textový nález na papieri, ale z toho nebudete múdry.