Je možné,že v ČR nikdy a nikde nebude stát mešita a existovat muslimská komunita?

Zajímalo by mě,jestli taky existuje vůbec nějaký zákon aby zakázal stavbu měšit a propagaci islámského náboženství v ČR i v Evropě? https://cs.m.wi­kipedia.org/wi­ki/Isl%C3%A1m_v_%­C4%8Cesku podle wiki je islám už i v ČR. ☹ děkuji

Nejlepší odpověď
Quimby

Takový zákon by odporoval ústavě. Nevím, proč by se měly mešity zakazovat, ničemu nevadí. Ale myslím, že se nijak zdejší muslimská komunita(nebo jakákoliv jiná náboženská komunita) moc rozširovat nebude.

Další odpovědi
Ušel ventil

Už stojí v ČR 10 mešit a 8 modliteben islámu ,
http://www.iv­crn.cz/prehled-mesit-a-modliteben-v-cr/

zákon proti islámu žádný zatím neexistuje – doteďka lezl Bohouš Makrele do zadku , za každého přijatého čmouda má vláda přislíbeno 6500 Euro – to se zase napakují .

ivzez

Mešity i muslimská komunita už tu jsou.

dr.luha

Bohužel…Naši probruselští politici spíše zařídí import a rozkvět této obohacovací kultury.

xxx3

listina základních práv a svobod, oddíl druhý, článek 15 a 16

ten který je

Doufejme že jednou bude stát tato ideologie mimo zákon,podobně jako fašismus a komunismus.

luckykubrt

ten který je – ona stojí mimo zákon. To si jen zločinci myslí, že nějakými svými pravidly legalizují trestnou činnost. :P