fcoop

Je možné,že to dobře dopadne?

Je jeden přiblblej,neko­nečnej seriál – „Pojišťovna štěstí“.
Ale je v něm písnička a její text mě vždy osloví.

Zas přijde den, kdy láska vrátí se k nám,
nabízí náruč dokořán,
nebude dál samotná, nebude sám,
v den, kdy se vrátí láska k nám.

Připomíná mi to konec jednoho sonetu od W.S.
.....Byl bych už dávno šel,zhnusen a unaven,

jak tě však Lásko mám tomuhle nechat v plen?

Takže – je ještě šance,nebo už je všechno v hajzlu?

Nejlepší odpověď
annas

Seriál nesleduji, píseň občas zaslechnu, takže nevím… Nebo vám jde o širší pohled?

Je třeba pro lásku něco udělat. V životě se občas objeví chvíle, které změní pohled na skutečnosti, i když zůstanou rány,
čas je však zahojí…

Vdždyť přece za trochu lásky šel bych světa kraj hledat láskou novou…

Proto dejmu druhému trochu lásky!! Ať ty dveře, u nichž zazpíváme, nejsou zavřené…
nenechme se odradit, lásku si určitě každý zaslouží.. A po všech nepřízních osudu najde novou … někdy je nutné i odpouštět, nejen v seriálu, ale i v životě …

Další odpovědi
tom004

Nejlepší je,se na tyto „seriály“ nedívat,a je po problému.Podle mne,zbytečně zabírají čas na TV.A dnes není problém si přepnout kanál,a nebo,v lepším případě,vypnout TV. :)

anonym

Sanci mame vsichni !! ( ale ten hajzl taky )
🙂 Nemuzeme se cely zivot radovat. Nekdy je lip , nekdy hur. Videt kolem sebe , i kdyz je nekdy momentalni depka proste pozitivum. A i cloveku samotnemu muze byt nekdy hezky.
Mate ted leto , koukejte kolem se be na mini sukynky ( ja mam celulitidu az na kotniky ) – tak bych ty mini strilela , ale vam ten pozitek preji. A mozna se k vam nejaka sukenecka brzy take dostane. 🙂 -iv-

hanulka11

už dva roky nepouštím televizi a ejhle žiji a dobře a nejsem na ní závislá, dřív bych nemohla přijít o žádný díl seriálu ......
prostě mě to už omrzelo a raději jdu ven nebo si něco večer přečtu místo televize

barnajka

Milý fcoop – dokud dýcháte, žijete. Dokud žijete, je naděje vždycky. Tak hlavu vzhůru, člověče! :)
Jestli mám váš příspěvek chápat jako volání osamělého muže po troše toho něžného citu, opravdu vás můžu uklidnit, že „v hajzlu“ není nikdy nic. Možná jenom moc tlačíte na pilu – a nebo máte vysoký nároky :)) Přestaňte lásku hledat – a ona si najde vás. Jenom je potřeba dát si pozor, abyste ji pak poznal, víme?! Abyste nečekal prsatou blonďatou sexbombu – a mezitím přišla bruneta krev a mlíko, se zájmem o domácnost a pletení :))
Radím jedno: nečekejte nic, buďte otevřený všemu – a uvidíte, co se bude dít ;)