Avatar uživatele
fcoop

Je možné,že to dobře dopadne?

Je jeden přiblblej,neko­nečnej seriál – „Pojišťovna štěstí“.
Ale je v něm písnička a její text mě vždy osloví.

Zas přijde den, kdy láska vrátí se k nám,
nabízí náruč dokořán,
nebude dál samotná, nebude sám,
v den, kdy se vrátí láska k nám.

Připomíná mi to konec jednoho sonetu od W.S.
.....Byl bych už dávno šel,zhnusen a unaven,

jak tě však Lásko mám tomuhle nechat v plen?

Takže – je ještě šance,nebo už je všechno v hajzlu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, anonym, Janča169 před 4681 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Seriál nesleduji, píseň občas zaslechnu, takže nevím… Nebo vám jde o širší pohled?

Je třeba pro lásku něco udělat. V životě se občas objeví chvíle, které změní pohled na skutečnosti, i když zůstanou rány,
čas je však zahojí…

Vdždyť přece za trochu lásky šel bych světa kraj hledat láskou novou…

Proto dejmu druhému trochu lásky!! Ať ty dveře, u nichž zazpíváme, nejsou zavřené…
nenechme se odradit, lásku si určitě každý zaslouží.. A po všech nepřízních osudu najde novou … někdy je nutné i odpouštět, nejen v seriálu, ale i v životě …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Nejlepší je,se na tyto „seriály“ nedívat,a je po problému.Podle mne,zbytečně zabírají čas na TV.A dnes není problém si přepnout kanál,a nebo,v lepším případě,vypnout TV. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Sanci mame vsichni !! ( ale ten hajzl taky )
🙂 Nemuzeme se cely zivot radovat. Nekdy je lip , nekdy hur. Videt kolem sebe , i kdyz je nekdy momentalni depka proste pozitivum. A i cloveku samotnemu muze byt nekdy hezky.
Mate ted leto , koukejte kolem se be na mini sukynky ( ja mam celulitidu az na kotniky ) – tak bych ty mini strilela , ale vam ten pozitek preji. A mozna se k vam nejaka sukenecka brzy take dostane. 🙂 -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

už dva roky nepouštím televizi a ejhle žiji a dobře a nejsem na ní závislá, dřív bych nemohla přijít o žádný díl seriálu ......
prostě mě to už omrzelo a raději jdu ven nebo si něco večer přečtu místo televize

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Milý fcoop – dokud dýcháte, žijete. Dokud žijete, je naděje vždycky. Tak hlavu vzhůru, člověče! :)
Jestli mám váš příspěvek chápat jako volání osamělého muže po troše toho něžného citu, opravdu vás můžu uklidnit, že „v hajzlu“ není nikdy nic. Možná jenom moc tlačíte na pilu – a nebo máte vysoký nároky :)) Přestaňte lásku hledat – a ona si najde vás. Jenom je potřeba dát si pozor, abyste ji pak poznal, víme?! Abyste nečekal prsatou blonďatou sexbombu – a mezitím přišla bruneta krev a mlíko, se zájmem o domácnost a pletení :))
Radím jedno: nečekejte nic, buďte otevřený všemu – a uvidíte, co se bude dít ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek