autacek

Je možné, že s Google Chromecast Ultra je obraz na TV paradoxně horší než s nižšími modely Chromecastu?

Vysvětluji si to tak, že případný upscaling videa, či přepočet, zvládá přímo televize o dost lépe, ale váhám, zda-li to nemůže být jen takový subjektivní pocit.

Je možné, že s google chromecast ultra je obraz na TV pardoxně horší, než s nižšímy modely chromecastu?

Odpovědi
Edison

Tak jsem na to koukal a když si vezmeš, že to není ani FHD, ani UHD je to nějaké FHD+ tak si s přepočtem některé TV nemusej dobře poradit. Prostě mi přijde, že to není nějaké nativní rozlišení. Další problém může bejt s kapacitou připojení, jestli to zvládne přenést. A nakonec… ono to v zásadě musí dycky někam přepočítat. Kolik pořadů je v tomhle podivnym rozlišení, žejo…

Edison

Takže první přepočet je na tohle divný rozlišení a další přepočet zobrazovačem zase na nějaký normální rozlišení… Prostě je to zhůvěřilost.