zjentek

Je možné, že řada poslanců je podobného názoru i ve vztahu k vlastní osobě, čili má o sobě podobné mínění?

„…Byl to opravdový poslanec, který přišel o život, když sloužil voličům, pro než po celou svou kariéru neúnavně pracoval,“>>>http­s://zpravy.ak­tualne.cz/zah­ranici/utocnik-pobodal-britskeho-konzervativniho-poslance-davida-am/r~9590471a­2db711eca7d3ac1f6b2­20ee8/

(A to mně tedy někdo řekni, kdo do vás mírnix tírnix v kostele zřejměi jen tak z plezíru bodne asi nůž. To by mě tedy hodně zajímalo.)

Nejlepší odpověď
Disraeli

Docela fajn týpek, navíc konzervativec. Určitě lepší, než naši.
Nedomnívám se, že si to většina o sobě myslí (i když ego a podbně určitě někteří mají), tohle byla prostě taková veřejná kondolence, vyjádření úcty a mírného obdivu a dík za jeho práci. I ostatní, kteří se s ním setkali, ho popisovali jako odhodlaného a pracovitého, tak na tom asi něco bude.

Zemřel kvůli tomu, čím byl, z rukou Somálce (situaci v Somálsku si můžeš dohledat). Jeho čin nemá žádný logický důvod. Teroristi moc nemyslí. kriminalita, nestabilita, nevzdělanost atd, dělají svoje. Doplácejí na to i jiní (často i ti, co se jim snaží pomoci).