Kai

Je možné, že po uzdraveném zánětu stačí abych ofoukla nebo změna počasí a bolel zas?

Doplňuji:
Nějaká rada a za jak dlouho to přejde?

Nejlepší odpověď
badisko

ano je to normalni …

Další odpovědi
radce

Pokud jde třeba o uši nebo o zuby, tak je to naprosto běžné…

pusinka50

Je to možné. Zánět je třeba léčit. Někomu zabírá například Ibuprofen, Ibalgin, Valetol nebo kapky Algifen, což jsou léky volně prodejné, mně na záněty zabírá Indometacin čípek, naposled mi vyléčily zánět hlezenní kosti na noze, ale Indometacin je na předpis, je třeba vyzkoušet, co na tebe zabírá

venkovan

Posilovat imunitu a trochu víc se chránit před ofouknutím. U děvčat je ještě problém v tom, že mají tendenci se méně oblékat, a lehce potom profouknou od nohou.
Jinak u mne je to prakticky celou zimu a někdy i studené léto. Celý den na větru, někdy trochu potu, jindy zas studeno. Prostě a jednoduše rýma a další záněty jsou celkem běžní hosté které ale nevítám.