Je možné,že po domluvě s exekutorským úřadem na splátkovém kalendáři,dát stejným úřadem ještě exekuci na plat?

Nejlepší odpověď
člověk

stále nadáváme na komunistický režim,že se nebylo možno o něčem domluvit
NO A TEŤ TI KOMUNISTIČTÍ HODNOSTÁŘI A TAKZVANÉ PRÁVNICKÉ RYCHLOKVAŠKY,ZA­LOŽILI MAFII ZVANOU EXEKUČNÍ UŘAD,
takže pokud nenarazíš na trochu inteligentního exekutora,nepocho­díš
a zas kdo je inteligentní nemůže být exekutorem,
protože inteligentní člověk má emoce blbec nee-toto jsou slova pana Wericha

Další odpovědi
TJI

Exekutor může i po domluvě splátek, bohužel, plat obstavit a nejen to – může provést současně více druhů exekuce – obstavení mzdy, obstavení účtu a prodej movitých a nemovitých věcí. Skutečnost splácení nemusí mít vliv na průběh exekuce. Je to z toho důvodu, že exekutor má za úkol dlužnou částku vymoci co nejrychleji. Splátky zkrátí dobu, po kterou bude mzda obstavena a je to lepší, než mít doma oblepený nábytek, vyměněný zámek od bytu, odtažené auto, atd. Bohužel, je mi líto, že nemám příznivější info.