Lusiana

Je možné že otěhotním,když se do mě přítel udělal 7 dní před menstruací???

Nejlepší odpověď
terry

Určitě to možné je.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­vulace

Další odpovědi
Michal Kole

Před menstruací je připraveno vajíčko k oplodnění, takže je vysoká pravděpodobnost.

Wang

To Robert_PM:

Odpověď Michala Kolesy je (aspoň v tomhle případě) jasně v pořádku!
Zato ta tvoje (aspoň v tomhle případě) stojí za starou belu!

Robert_PM

Nepravděpodobné, ale možné.
Doplňuji:
Doplňuji odpověď: Pozor na zavádějící informaci duševně nemocného Michala Kolesy. Samozřejmě se, jako vždy, mýlí.

Lusiana

děkuji za vaše odpovědi :) potěšili mě a pokud opravdu otěhotním,tak budu skákat radostí :)