Kelt

Je možné, že některé osoby si na roušku zvyknou trvale, protože má své výhody?

Nosíme roušky, když chceme jít ven a vidíme kolem sebe lidi, kteří mají také roušku. Podle oblečení a typu postavy poznáme muže i ženu, ale když vidíme u té ženy jen oči, tak poznat věk je dosti obtížné. Navíc nalíčené tváře, namalované rty a jiné věci jsou zakryté rouškou, takže pokud ta žena nejde stylem, že nese na zádech těžkou nůši a nehrbí se, je pro okolí obtížné rozeznat, její pravý věk. Co myslíte? Pokud ještě máte na toto náladu. Děkuji.

Odpovědi
Drap

Ano, možné to je, ale málo pravděpodobné.

Edison

Co nelze vyloučit musíme připustit. Zřejmě si na to zvykneme podobně, jako v Asii… Přinejmenším v některých situacích.