Je možne že můžu někoho šmírovat přes Skype kameru bez jeho vědomí?

Jedné kámošce jsem slibíl že to umím a ona to chce abych ji to ukazal … je možne že mužu přes nějaky program nebo nějak někoho šmírovat aniž by o tom vědel nebo jsme si volali? Můžete mi někdo napsat název programu ? Nekecam,nechci někoho šmírovat tajně ale spíš mi jde o to abych přesvědčil kamaradku že to fakt jde :)

Odpovědi
Michal Kole

Třeba iSpy, ale musí běžět jako systémová služba, aby nebyl moc na očích a uživatel nevěděl, že je sledován.

Moje webcamera mí LED diodu, takže vidím, když natáčí.