zdenca21

je možne že kočka se vratila jen jednou.Když viděla že ji vezu zpět že to vzdala se vratit znovu?

Bylo to včera odpoledne co se vratila a ja ji vezla zpět.je možne že to vzdala?Nebo se nemusi vratit hned?Muže znovu přijit třeba až za tyden za měsic?

Odpovědi
Drap

Může přijít kdy ji napadne.

nanif

Kočce je dvounožec víceméně ukradenej…opravdová kočka to vnímá tak, že ona je pán světa (proto se nedají ovládnout a proto je mám rád, protože se nechovají devótně) a ty okolo jí musejí dát najíst nebo pohladit nebo si s ní hrát, když ona zrovna chce 🙂