rrihamirek1

je možné, ze jsou na mne nasazeni agenti a rozvědka Fialovy vlády?

za to jak se vyjadruji mam obavu

Nejlepší odpověď
Emefej

Je to jisté. Okamžitě si nech změnit pohlaví a odstěhuj se do Mongolska.

Další odpovědi
elkon

Hlupáky, kteří neumí ani pořádně česky nesledují, není důvod.

led

Ako viete, že sú to „agenti a rozvědka Fialovy vlády?“ Poznáte ich? Ak ano, ste šťastný človek, pretože poznáte svojho „nepriateľa“. Čo keď sú to práve naopak, vaši ochráncovia, ktorých úlohou je chrániť vás pred nepríjemnosťami zlých myšlienok iných agentúr, vám nepriateľsky naklonených. Poďakujte im za vašu ochranu a bezpečie…

_Bůh_

Není to možné, je to realita.

Krupice

Slušná paranoia. Pěkný den.

Lotr2008

Měli by tě sledovat buď psychiatři, nebo admini za dělání si z nás šašky, tajtrlíku.

Rokio

Paranoia jak vyšitá.

Nikdo tě nesleduje. Co by z toho měli?