Vašek123

Je možné, že je anténa u wifi špatná?

když sem u wifi, tak je plný signál bez problému, ale když sem v druhém pokoji přes zeď tak je signál nulový. vzdálenost pokojů asi jede metr.

Odpovědi
beer

Něco je v nepořádku, to je jasné.
Aby koupené wifi nedosáhlo pžes zeď 1m i v paneláku – to je špatně..
Zkusil bych zkontrolovat dotažení antény, zkontrolovat nastavení, případně pak servis.

jáára

Anténa se pokazí těžko… dej „wifirouter“ ke dveřím
Doplňuji:
wifi se může chovat všelijak… Kabel je kabel.

mosoj

Jestli bydlíš v paneláku tak se nediv. V příčkových panelech jsou pěkné kari mříže. Tak to vyzkoušej venku na volném place. závada routeru nelze vyloučit.

elektrikář

V panelech jsou roxory a kari želetné sítě a ty jsou uzemněné, Takže všechny elektricé signály stíní.