Avatar uživatele
Kepler

Je možné, že i po 107 letech od ztroskotání Titaniku je jeho bazén stále plný vody?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? JájsemRaibek, marci1, aliendrone před 1715 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Ono to je celkem jisté. 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
orwell

Nesmíš hned všemu věřit. Dneska je to všude samý hoax a fake :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Celý Titanik je plný vody.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas1912

Titanic který se potopil už je polorozbiti a do budoucna úplně zmizí z Atlantiku oceánu .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zřejmě ano a světe div se, dokonce původní voda v bazéně byla slaná. 🙂
http://titanic-wsl.blog.cz/1212/pa­luba-f-bazen

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ale jdi ty. RMS Titanic se nepotopil, nýbrž byl potopen kamarády soudruha Uljanova ponorkou, kterou promptně dodali budoucí nacističtí papaláši! A to proto, aby zasáhli a poškodili důvěru lidí v demokratické společenské zřízení – nejlepší to na světě non plus ultra! (oficiální verze)

Aliendronní rozvědka ovšem zjistila, že šlo o pojišťovací podvod zpunktovaný světoznámým gangsterem Dochym, podobně jako katastrofa vzducholodi Hindenburg! ;) :D :D

Ergo žádný bazén na palubě RMS Titanic ve skutečnosti NEBYL, existoval jen v papírech pro pojišťovnu a proto ani žádná voda, víš? ;) :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Já teda mám jiné zaručené informace. Ten bazén tam fakt byl a dodnes je! Nějaký Uljanov nebo nacisti byli tenkrát out. Je to tvoje dílo, ty zvrhlíku! Tváří v tvář k exponenciálně se rozvíjející lidské průmyslové revoluci ses cítil ohrožen a schopen všeho. Můj čtvrtý preinkarnát mi prozradil, že jsi zamaskoval ponorku do podoby ledovce a co víc: ukecal jsi amíky na héliové embargo vůči Německu. Tak Hendenburga chudák amatér Áda musel plnit vodíkem. Mám fotku, jak jsi na americkém letišti s desítkou Ronsonů v hrsti!

před 1715 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek