Kepler

Je možné, že i po 107 letech od ztroskotání Titaniku je jeho bazén stále plný vody?

Nejlepší odpověď
Edison

Ono to je celkem jisté. 😁

Další odpovědi
orwell

Nesmíš hned všemu věřit. Dneska je to všude samý hoax a fake :)

elkon

Celý Titanik je plný vody.

lukas1912

Titanic který se potopil už je polorozbiti a do budoucna úplně zmizí z Atlantiku oceánu .

Drap

Ano

marci1

Zřejmě ano a světe div se, dokonce původní voda v bazéně byla slaná. 🙂
http://titanic-wsl.blog.cz/1212/pa­luba-f-bazen

aliendrone

Ale jdi ty. RMS Titanic se nepotopil, nýbrž byl potopen kamarády soudruha Uljanova ponorkou, kterou promptně dodali budoucí nacističtí papaláši! A to proto, aby zasáhli a poškodili důvěru lidí v demokratické společenské zřízení – nejlepší to na světě non plus ultra! (oficiální verze)

Aliendronní rozvědka ovšem zjistila, že šlo o pojišťovací podvod zpunktovaný světoznámým gangsterem Dochym, podobně jako katastrofa vzducholodi Hindenburg! ;) :D :D

Ergo žádný bazén na palubě RMS Titanic ve skutečnosti NEBYL, existoval jen v papírech pro pojišťovnu a proto ani žádná voda, víš? ;) :)

Kepler

Já teda mám jiné zaručené informace. Ten bazén tam fakt byl a dodnes je! Nějaký Uljanov nebo nacisti byli tenkrát out. Je to tvoje dílo, ty zvrhlíku! Tváří v tvář k exponenciálně se rozvíjející lidské průmyslové revoluci ses cítil ohrožen a schopen všeho. Můj čtvrtý preinkarnát mi prozradil, že jsi zamaskoval ponorku do podoby ledovce a co víc: ukecal jsi amíky na héliové embargo vůči Německu. Tak Hendenburga chudák amatér Áda musel plnit vodíkem. Mám fotku, jak jsi na americkém letišti s desítkou Ronsonů v hrsti!