Je možné, že kvůli parazitu v těle, nebo nějaké nemoci, tělu přestává chutnat kouření a tím i potřeba si zapálit?

Odpovědi
Kepler

Nechutenství celkově lze předpokládat, ale že by se projevovalo takto specificky?

Mc Merkurion

… je to možné, jen je otázka, díky kterému parazitu (zatím jsem o žádném neslyšel) a díky které nemoci (taky jsem o žádné neslyšel) …

ivzez

U nemoci to je možné (vyzkoušeno),
s parazitem nemám zkušenost.

yuko

Muj otec kouril cely zivot – denne asi 20 cigaret. Kdyz v 65 letech zjistili rakovinu tlusteho streva a jater, behem mesicniho pobytu v nemocnici nez zemrel, prodelal tri operace. Hned po te prvni jsem ho navstivila a rekl mi, ze ma silenou chut na cigaretu. Promluvila jsem s primarem a dozvedela se jeho diagnozu. K tomu jsem mu rekla – moje babicka mela tyden pred smrti – v nemocnici – silenou chut na cokoladu. Mela cukrovku, ale kousek cokolady dostala. Doktor tedy souhlasil – at si tu cigaretu da. Lepsi nez abstak. Spolu se zdravotni sestrou jsme ho odvezli na toaletu a tam si mohl zakourit. Dvakrat potahl a chut ho presla.
Takze diky nemoci cigareta prestava chutnat.

anonym

Kepler: Proč se mě ptáš? -)

Kepler

To byla řečnická otázka, jen vyjádření pochybnosti.