dust8

Je možné, že člověk je rád, že dostal někde ban, protože má najednou čas na jiné věci?

;D

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jo, je to dobré. Jako když musíš najednou jít pěšky,protože máš auto v servisu: najednou jsi vystoupil z toho kolotoče a máš čas, všechno a každý může počkat.

Další odpovědi
zjentek

Nestraš!

Když tě vyhodili oknem, tak se vrať dveřmi, ne? D;

anonym

Jak pro koho … pro dotyčnou osobu zůstane vše při starém, pokud totiž dostala ban za spamování a trollování tak jakékoliv jiné místo si v budoucnu najde bude tam uplatňovat naprosto stejnou zálibu a začne znovu spamovat a trollovat jiné chudáky – a pro ty to jistě moc dobrá zpráva není 🙂