Slezan

Je možné, že bych mohl platit více za internet kvůli nějakým placeným stránkám?

Existují vůbec nějaké takové stránky a jak zjistím jestli na nich třeba nejsem.

Odpovědi
Sea

Takové stránky skutečně existují, ale pořádně zavařit by ti mohly pouze v případě, že používáš starý vytáčený internet přes pevnou linku, byl to v podstatě první druh internetu v čr. V téhle době už ho ale asi nikdo nepoužívá, takže se pravděpodobně bát nemusíš. Pokud ale přece-jestli na nich jsi nebo ne…to nezjistíš, leda až na faktuře za připojení, nejlepší bude, když se zeptáš přímo svého poskytovatele internetu, zda ti za takové stránky bude účtovat, či ne.