mosoj

Je možné že by to způsobil zákaz dovozu potravin z EÚ ?

http://letecka­posta.cz/550768317

Odpovědi
Hykam

To nemá s dovozem potravin z EU vůbec žádnou spojitost, tam prostě ty houby takhle rostou.
Mám kamarádku z ukrajiny, je to asi 14 dní, co mi posílala fotky, kdy byla s tátou asi 2 hodiny v lese, přinesly asi 5 bedynek hub, většinou pravý hřiby. Nějaký podborováky a pod. vůbec nesbírají

Funna

u nás žádné embargo není a taky vidíš neustále v TV, jak někdo našel XXX praváků .-)…takže ne, tím to není, je to jen vášeň pro sběr hub a jiných plodin…i když mi občas připadá, že když je to „zadarmo“, tak to někteří sbírají, i když už nemají kam dávat…
a najít takovou hřibovou krásu, co je na fotkách, to by se mi taky líbilo…i když by to po dvou plných koších bylo asi jen o kochání se pohledem .-)