Lukynxd

Je možné, aby byla apokalypsa? Nemusí zrovna zombie.

Zombie apokalypsa
Silné mutace covidu
Málo vody
Mimozemšťané
Přelidnění
Výpadek elektřiny – elektromagnetic­ký puls

Odpovědi
NoFear

Zrovna takové tě napdaají? :D
Covid opravdu ne, málo vody taky ne a přelidnění už vůbec ne.
Výpadek elektřiny by nás všechny zabil? Ale OK, jaderné výbuchy by lidstvo vyhubit mohly. To by ovšem muselo být úmyslně vyrobeno a systematicky odpáleno několik nejsilnějších jaderných zbraní. Praděpodobně nukleární válka.
Co takhle asteroid (přesněji planetka) nebo meteorit, který by „šťastně“ dopadl třeba do obří sopky nebo na podobné příhodné místo. Extrémně znečištěné ovzduší (klidně i vinnou lidí) a vůbec zničení podmínek pro život (kromě kontaminace vzduchu, taky i vody, půdy a toho, co z ní roste). Vhodných podmínek pro život je sposuta, stačí zničit jeden z nich..
Zánik Slunce (a jednou zanikne a pokud bude Země ještě stát, tak nás vezme sebou. Vlastně ještě předtím než Slunce zemře. Jako první se totíž zvětší a bude tak veliké, že pohltí i naši planetu. Pak vybuchne/smrksne se a bude z něj hvěždný trpaslík).. Supervulkány a výbuch Země (nevím z kterého důvodu, třeba kdyby se Země nas*ala a už ji došla trpělivost… stejně nevíme, jak je to s jádrem Země a co v těch nejhlubších vrstvách je, jak to funguje..). Sluneční supererupce (no, to by asi život na Zemi nevyhubilo, ale co kdyby). Geneticky upravené a velmi smrtelné viry by mohly (ale ne Covid). Velký krach, tohle podobně jako zánik Slunce nijak neovlivníme. Extrémní klimatická změna, přepólování. Zkrátka nějaký ekologický kolaps, drastické narušení biosféry. Potopa (kdo ví, třeba může nastat). Terminátoři, roboti, stroje, AI a zkrátka nano/technologie.
Černá díra. A nemusí to být černá díra z vesmíru, jsou i teorie, že jde vytvořit. Takže když se lidi budou snažit, tak třeba jednou vytvoří vlastní černou díru, která pohltí (mj.) celou Zemi.

Lgee

  1. nemožné.
  2. proč ne, je klidně možné že jde o virus z labaratoře
  3. možné
  4. možné ale málo pravděpodobné.
  5. spíš naopak ;)
  6. možné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.