Je mozne , ze az dnes nejaci ptackove odletaji do teplych krajin ? Dnes jsem videla snad 200 cernych ptacku letet v houf

Ve skole jsem asi hoodne chybela. ☹ Asi uz to nikdy nedozenu. ☹ -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že se houfujou vrány a čekají zimu

Další odpovědi
atriplex

Vzhledem k tomu, že neznáme druh (proti nebi jsou všichni černí), tak můžeme jen spekulovat. Také se může stát, že už jsou to ptáci ze severu, kteří k nám přiletěli přečkat zimu.

jendahun

Asi to dělalo strašný rachot a nemohli se dohodnout na plánu cesty.Do Afriky,nebo na Pyrenejský poloostrov?Už jsem je taky pozoroval,jak dělají rámus na sídlišti.S největší pravděpodobností to jsou špačci loupežníci.
Nic si z toho nedělej,z lesa se k nám vrací kosi,klauni a komici.Zase bude vesele okolo paneláků.Tady najdou víc potravy v zimě,než v lese.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%A0pa%­C4%8Dek_obecn%C3%BD

kumbíček

to mohli být špačci… lítají tu v hejnech a shání potravu… a mam dojem že pokud není veká zima a mají dostatek potravy tak tu zůstavají a v pokud je zima a nemaji potravu tak odlítají :)

greycell

mohly to být vrány

MacChill

To ještě neznamená, že letí do teplých krajin…