bolak

Je možné zavolat z mobilu dvěma osobám a spojit je aby jeden slyšel druhého? A pokud ano, jak je to s placením hovoru?

Odpovědi
gecco

Ano – není to problém, jde o tzv. konferenční hovor.
A platí ten, kdo volá – takže pokud ty zavoláš dvěma lidem (uspořádáš ´konferenci´), platíš dva hovory.

anonym

K čemu ti to bude?Je to zase tvůj jeden z nesmyslů,co sem vkládáš!

marci1

Ano, je to možné. Při konferenčním hovoru bych ale měla obavy, že všichni budou chtít mluvit jeden přes druhého, budou se překřikovat. 🙂
„Vše musí logicky začít tak, že jeden uživatel zavolá druhému. Vezměme si například uživatele X. Ten zavolá uživateli Y, který hovor přijme. Tady je vše stejné, jako při běžném hovoru. Uživatel X partnerovi Y oznámí, že do hovoru přibere třetího uživatele Z. Nyní lze konferenční hovor sestavit dvěma způsoby. Buď pomocí menu telefonu, anebo přes standardní kódy sítě. Vezměme si nejprve druhou možnost. Účastník X přidá uživatele Z do společného hovoru stiskem klávesy 2, potvrzením volby a zadáním nového čísla nebo vložením kontaktu ze seznamu. Při stisku klávesy 2 je hovor s účastníkem Y přidržen, uživateli Y se ozve hlášení „čekejte prosím“ a ozve se melodie. Poté, co volaný uživatel Z hovor přijme, vstupuje do konference. Volající X, který konferenci pořádá, pak spojí všechny účastníky stiskem klávesy 3 a potvrzením. Více na: http://www.mo­bilmania.cz/clan­ky/polopate-jak-telefonovat-s-nekolika-lidmi-najednou/sc-3-a-1108728/defau­lt.aspx#utm_me­dium=selfpromo&ut­m_source=mobil­mania&utm_cam­paign=copylink