Dismas

Je možné zastřelit mravence kalašnikovem?

Odpovědi
vlk.1408

Dismas, doufám, že je to jenom zvídavá otázka.. UltraFan, takový Chuck Norris by toho mravence z takové dálky sice taky nezastřelil, ale ten už by si nikdy nevrznul.

lota

Těžko.

dudu

Ale údajně též zabít vola pěstí.

UltraFan

No tak pokud ho budeš střílet třeba z 300 metru, tak si troufnu říci, že bys ho netrefil 😁

Ale pokud bys hlaveň zbraně přiložil těsně k němu, tak ho trefíš …

Ale kdo by střílel mravence kalašnikovem ? 😁

led

Je to možné, ale neekonomické.
Ste hladný?
Robíte tak v sebeobrane? Pretože na použitie strelnej zbrane, zbrane ktorá podlieha registrácii, sú vydané zákonné a prevádzkové predpisy. nikde v nich som nenašla „streľbu na mravca“