anon5436

Je možné zapsat se ke studiu na dvě vysoké školy a nastoupit pouze na jednu z nich?

Mám podané přihlášky na dvě vysoké školy. Na vysokou školu ‚A‘ musím požádat o zápis ke studiu do 15.08., na vysokou školu ‚B‘ je datum zápisu stanovené na 24.08.. Pokud bych rozhodnutí o přijetí na VŠ ‚B‘ nedostal před datem 15.08., je možné se zapsat na vš ‚A‘, později se v případě přijetí zapsat ke studiu na VŠ ‚B‘, nastoupit na jednu z nich a druhé zaslat oznámení o nenastoupení ke studiu?

Nejlepší odpověď
annas

VŠ počítá s tím, že se zájemci ucházejí o přijetí na více VŠ.

Pokud se kříží datum, tak reagujte tak, abyste se mohl zapsat včas. Ale je slušné omluvit s písemně, že své rozhodnutí rušíte.

Lepší vrabec v hrsti …mít pojistku, pokud se dostanete na obě a pak se rozhodnout.

Další odpovědi
xiperio

Zapsat se můžete na kolik chcete. A nastoupit taky na kterou chcete.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.