verca97

Je možné zakoupené zboží (sluchátka) vrátit jenom kvůli tomu že mi nesedí na hlavě a, že se mi nelíbí?

A nevadí, že zboží v tom obchodě objednali přes internet? Vrátí mi peníze i když nejsem plnoletá?

Nejlepší odpověď
lexx

Ne, vymysli si jiný důvod že třeba jeden kanál nehraje nebo hraje přerušovaně, zkresleně, možná mávnou rukou a nebudou to zkoušet. S penězi to je horší, spíš Ti nabídnou jiný výrobek a rozdíl cen doplatit.

Další odpovědi
Michal Kole

Jak by to zjistili, že nejsi plnoletá ?

Pokud to bylo na zakázku tak by mohl být problém je to jiný typ právního stavu (tuším, že se tomu říká Příkazní smlouva, ale nejsem si jistý, jestli si to s něčím nepletu – nejsem právník)

Více si dočti tady

http://www.lu­pa.cz/zpravic­ky/coi-varuje-pred-prikazni-smlouvou/

Podle toho co píšeš, tak jsi to koupila v kamenné prodejně a tam právo na 14 dní odstoupit od smlouvy bohužel nemáš. Je mi líto.

baghira

Pokud jsi je koupila v kamenné prodejně, měla jsi je možnost prohlídnout, osahat a vyzkoušet při nákupu. Teď je pozdě bycha honit. Ale možnost dohody je vždycky – třeba budou k zákazníkovi vstřícnější, než je v kraji zvykem.