Avatar uživatele
player242

je možné za rok a půl sportování získat perfektní kondici ?

Doplňuji:
badisko: na vojnu se totiž chystám

Zajímavá 0 před 4008 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

To si pis …asi jsi nebyl na vojne tam te do kondice dostali. behem mesice …
Doplňuji:
No tak oni ti tam ze zacatku zvednou mandle …ale pak pokud nebudes chtit sam cvicit tak spohodlnis…

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marijakes

Pokud nebude jen hrát šachy, tak určitě. Na vojně vás čekají každý rok fyzické testy, takže kondička je nutná. Běh, kliky a pod. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Viz. Vaše otázka před 2 dny do cizinecké legie. Máme jednoho člena v rodině, který je v cizinecké legii, proto si dovoluji co by žena odpovědět. Nevím kolik máte roků, ale pokud chce někdo vstoupit do cizinecké legie, musí mít už tvrdý trénink od mala. Musí být odolný, pevný, připravený na velmi těžké podmínky, tvrdý výcvik. Prostě být na fyzickou zátěž zvyklý. Zvažte,jestli vydržíte i velmi tvrdé podmínky, velkou fyzickou zátěž i případnou možnost ohrožení života. Důležitá je nejen velká fyzická zdatnost, ale i psychická síla a vyrovnanost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
STUDENTKAEVA

doporucuju beh,cviceni nejlepe organizovane

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

badisko: to je pomluva, já osobně jsem sice vydržel na vojně jen 4 měsíce, avšak kondici mi vylepšili jen nepatrně 😛

před 4008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ja mel dobrou kondici na vojne …:D…nemuzu zato se jses leml..;P

před 4008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Bohužel nesouhlasím – na „mojí vojně“ se nedalo být lempl, a přesto nárůst kondice limitně se blížící nule.

před 4008 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ja mel dobrou kondici na vojne …:D…nemuzu zato se jses leml..;P

před 4008 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek