player242

je možné za rok a půl sportování získat perfektní kondici ?

Doplňuji:
badisko: na vojnu se totiž chystám

Odpovědi
badisko

To si pis …asi jsi nebyl na vojne tam te do kondice dostali. behem mesice …
Doplňuji:
No tak oni ti tam ze zacatku zvednou mandle …ale pak pokud nebudes chtit sam cvicit tak spohodlnis…

marijakes

Pokud nebude jen hrát šachy, tak určitě. Na vojně vás čekají každý rok fyzické testy, takže kondička je nutná. Běh, kliky a pod. :)

marci1

Viz. Vaše otázka před 2 dny do cizinecké legie. Máme jednoho člena v rodině, který je v cizinecké legii, proto si dovoluji co by žena odpovědět. Nevím kolik máte roků, ale pokud chce někdo vstoupit do cizinecké legie, musí mít už tvrdý trénink od mala. Musí být odolný, pevný, připravený na velmi těžké podmínky, tvrdý výcvik. Prostě být na fyzickou zátěž zvyklý. Zvažte,jestli vydržíte i velmi tvrdé podmínky, velkou fyzickou zátěž i případnou možnost ohrožení života. Důležitá je nejen velká fyzická zdatnost, ale i psychická síla a vyrovnanost.

STUDENTKAEVA

doporucuju beh,cviceni nejlepe organizovane

cochee

badisko: to je pomluva, já osobně jsem sice vydržel na vojně jen 4 měsíce, avšak kondici mi vylepšili jen nepatrně 😛

badisko

ja mel dobrou kondici na vojne …:D…nemuzu zato se jses leml..;P

cochee

Bohužel nesouhlasím – na „mojí vojně“ se nedalo být lempl, a přesto nárůst kondice limitně se blížící nule.

badisko

ja mel dobrou kondici na vojne …:D…nemuzu zato se jses leml..;P