Rokio

Je možné za internetový trolling dostat ban?

Může se to stát na některých webových stránkách a může to vyústit i v trestné stíhání trolla?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano teoreticky to je možné.

Další odpovědi
anonym

Samozřejmě že ano, to záleží na provozovateli serveru, který vám může zakázat přístup či zrušit registraci v podstatě z jakéhokoliv důvodu uzná za vhodné.

Provozovatelé často ale nechtějí řešit osobní spory mezi uživateli a tak jim dají raději možnost aby se blokovali navzájem, tzn. pokud jeden nechce číst výlevy jiného prostě jej zablokuje a má od něj pokoj aniž by musel být nasazen plošný ban a aniž by se tím musel správce serveru jakkoliv zabývat, tato možnost zde bohužel není.

Edison

Už jsem to psal. Trolling je ve světě trestně stíhán a trestán bezpodmínečným vězením už poměrně běžně.

Dochy

ban ano
Trestní stíhání – v našich podmínkách si moc nedokážu představit… Leda že by byla prokázána úmyslně způsobená významná škoda majiteli.

zjentek

Tak ještě že tady to nehrozí… Jinak by mě dudu(dříve Dr.Axl) dááááávno odstřihnul!!!