ShadyPony

Je možné z obyčejného obrázku získat předlohu k vyšívání?

Nejlepší odpověď
Kepler

Znám jednu fintu, pomocí které jsem kopíroval výkresy na deskriptivu 🙂 Pokud je předloha na papíře, polož ji na skleněný stůl nebo tabuli a zespoda prosviť silnější žárovkou. Žádané kontury pak obkresli na vyšívací látku. Používá se modrá pastelka, která se dá vyprat.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… první odkaz na https://www.go­ogle.cz/search?q=p%C5%99­edlohu+k+vy%C5%A­1%C3%ADv%C3%A1n%C3%­AD&oq=p%C5%99e­dlohu+k+vy%C5%A­1%C3%ADv%C3%A1n%C3%­AD&aqs=chrome­..69i57j69i60­&sourceid=chro­me&ie=UTF-8 je Pro všechny co rádi vyšívají křížkovým stehem – super program ke stažení: https://www.mi­mibazar.cz/na­vod/1096/pro-vsechny-co-radi-vysivaji-krizkovym-stehem-super-program-ke-stazeni

gecco

Ano, jistě…
Na co chceš vyšívat?
Cím chceš vyšívat?
Na co to chceš?
___
Pokud tohle všechno nevíš, nejprve si to zjisti (nauč se tvořit návrhy a vyšívat).
A prozatím se obrat na zkušenější a za návrh z obrázku třeba i zaplat…
😉