Klarisa

Je možné vytušit něčí smrt?

Asi 10× v životě se mi stalo,že jsem viděla kolem hlavy člověka zlatou záři a on pak brzo umřel,pouze jeden člověk onemocněl a málem umřel a ten člověk zažil při operaci zástavu srdce a byl v tunelu,že půjde za světlem,ale vrátil se zpátky,protože slyšel jak ho volá dcera,která měla 2 roky v této době.Možná přežila,proto,že jsem jí to řekla,ale i když šla k lékaři na moje doporučení,doktor ji odbyl,že jí nic není,chodila k němu 2 roky,zvracela až upadla do bezvědomí a vrtulníkem ji transportovali do většího města,na sál přišla za 5 minut dvanáct,měla krvácení do mozku.Já jsem s tím nemohla nic dělat,člověk může někoho varovat,že je v nebezpečí,ale doktorům je to jedno,pokud člověk neupadne do bezvědomí,neudělají nic.A předtuchy nikoho nezajímají.Kdybych neměla šestý smysl nebo co,tak už tu nejsem na světě.párkrát mi to zachránilo život.Např,měla jsem jít na kolotoč s dětmi,ale nešla jsem,protože jsem měla tušení,že se něco stane a taky stalo.Měla jsem jet vlakem někam a nejela a on se srazil s druhým vlakem.Nemluvě o tom,že i v práci jsem přišla málem o život,kdybych neposlechla svou intuici.Tak by mě zajímalo,jestli jsem cvok nebo se vám taky stalo něco podobného,že jste unikli smrti nebo vytušili něčí smrt.

Nejlepší odpověď
martina1

Před lety jsem pracovala na interně,kde nám pacienti často umírali.Bylo zajímavé,že lidem ležícím,kteří už byli otrávení z ustavičného ležení,nechutnalo jim jíst a bez léků by měli veliké bolesti,se před smrtí ulevilo.Ikdyž jsme se to teoreticky učily,nikdy bych tomu asi nevěřila.Nezapomenu na starou paní,kterou jsme museli k jídlu"nutit",byla po CMP a když jsem jí ten den donesla jídlo,celá zářila,jak je dnes pěkně,že jí je konečně dobře a s chutí snědla sama oběd.Za hodinu jsem jí nesla léky a ona"spala".Měla blažený výraz,protože už byla asi tam,kde jí bylo a je dobře.i můj děda asi věděl,že odchází.Loučil se semnou s úsměvem,že ať nebrečím,že už mu bude dobře a já ho chlácholila ať tak nemluví,že se uzdraví,tenkrát mi nedošlo,že se loučil,jinak bych se taky rozloučila.Nedošla jsem ani k autu a volali mě,že právě zemřel.Asi má každý šestý smysl něco vytušit,jen si toho všichni nevšímáme a bereme věci na lehkou váhu,alespoň já ano…

Další odpovědi
panenka

Já si Klariso myslím že každý vytuší když se má něco stát.Já jsem se s manželem jednou vracela z dovolené a jely jsme přes les a já říkám mému manželovy jed opatrně nebo nám do cesty může vběhnout srnka můj manžel se jen tehdy usmal a opravdu při cestě tím lesem nám tá srnka přeběhla přes silnici byla kousek od nás.Můj muž zastavil podíval se na mě a řekl mi že jsem snad nějaká vědma .Ted když jedem někam můj mi vždy řekne rači bud potichu nebo ty když něco řekneš tak se to vyplní. Vždy když si na to vzpomenem a někomu to vykládáme,tak se tomu už jen smějeme.Mám takových zážitku že když jsem něco řekla a vyplnilo se to spoustu proto si myslím že každý vytuší když se má něco stát

anonym

Klariso chci Vas ubezpecit,ze cvok nejste.Ale mate v sobe citlivost neco jako medium.Vase intuice tomu napovida.Lide kteri se tomuto venuji,umi lepe precist zivot.