Je možné vypěstovat krásné jabloně s luxusními jablky, aniž by se používaly nějaké postřiky a další chemické srágory?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, i to se podaří. Nejsou však plody všechny pěkné, jsou mezi nimi i červivá vzhledově ne úplně ideální. Nestříkám jabloně vůbec

Další odpovědi
plebs

Záleží na úhlu pohledu, velké krásné někdy i chutné bez chémie nelze vypěstovat, můj děda má názor do chemi-jablíčka červ nevleze, bylo by to pod jeho úroveň