johana 56

Je možné vyjádřit veřejně protest proti něčemu, s čím nesouhlasím, ale přitom skrytě podporovat to, co se mi nelíbí?

Nejlepší odpověď
klumprt

Třeba takový Ted Haggard je dobrým příkladem.

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Ted_Haggard

Jako evangelický pastor vystupoval proti homosexuálům, dokud na něj neprasklo, že si užíval s jistým masérem a dokonce si vylepšovali svoje „seance“ užíváním metamfetaminů.

Další odpovědi
xxx3

tomu se říká pokrytectví. Ten kdo káže vodu a pije víno.

Danina65

A tak jsme moc let žili. Nehodnotím, jestli dobře, nebo špatně, prostě to tak bylo.

Alesh

Jsi svobodný člověk, můžeš si dělat, (skoro) co chceš.

mosoj

Klidně, ale důvod může být pokaždé jiný a nemusí to být vždy pokrytectví.