Leonidas

Je možné vůbec se přes set-top box v odkazu níže koukat v dnešní době na nějaké kanály?

https://www.tvfre­ak.cz/recenze-test-dvb-t-set-top-boxu-technisat-digitmod-t1/2039

naladí se přes to vůbec něco? když už je jiný signál?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jaký jiný signál? Vysílá se stále se stejným kódováním, jako před deseti lety, kdy byl tento set top box vyráběný. Je to plnohodnotný tuner. Z popisu nevyplývá, že by měl mít nějaké omezení. Naladit se tedy na něm dá všechno, stejně jako na nové televizi se zabudovaným DVB-T tunerem.

Další odpovědi
autacek

Ano, jde to, podmínkou je mít k tomu příslušnou obstarožní televizi a doufat, že současné kódování vydrží co nejdéle. Já bych to ale nechtěl ani zadarmo.

Kepler

Mé předchozí vysvětlení ti nestačilo, nebo jsi tak natvrdlý?

Lamalam

Tahle otázka tu zazněla před pár hodinami – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-dostacujici-setobox

Radius

Ano, dnes ještě jde koukat přes tento malý settopbox na DVB-T kanály při napájení 12V. Ale až se přejde úplně na DVB-T2 s kódováním HEVC a stávající kanály DVB-T budou vypnuty, nepůjde přes to nic chytit.