independent

Je možné vstoupit k Iluminátum?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud patříš k mocným, popředním, tak máš možná šanci, že tě jednou pozvou na svá setkání, popř. do svého tajného spolku, ve kterém rozhodují „O nás bez nás“. 🙂

Další odpovědi
Roman71

Největší pravděpodobnost, že by tě přijali Ilumináti do dvých kruhů by byla, kdybys měl „tlačenku“. Musel by tě doporučit někdo, kdo už mezi Ilumináty patří, aby tvé šance byly vyšší než u běžného „nevýznamného“ člověka. I tak bys musel být nejprve schválen a potom projít takzvaným „vstupním obřadem zasvěcení“.

Drap

Pokud tě vezmou ,tak ano.

Admin2

Zkuste se mrknout do archivu, možná se dovíte víc, jak to u nich funguje.

https://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=ilumin%C3%A1ti