paul1

Je možné vpravit do člověka mikročip při očkování?

Internetem (i jinak ) se šíří různé bludy o tom, že je možné při vakcinaci proti covidu-19 vpravit do člověka mikročip, kterým budou lidé evidovaní v nějaké databázi, kterou je možné zneužít. Tyto dezinformace odrazují mnoho lidí od toho, aby se dali zaočkovat.
A protože je nutné, aby bylo dosaženo co největší zaočkovanosti v populaci, tak by měli odborníci tyto bludy vysvětlit. Logika říká, že čipování injekcí je pitomost, jak by se asi mikročipy do injekce dostaly. Z lahvičky by to nešlo. Jedině, že by čip byl vložen do injekce předem a to by byl problém, nehledě k tomu, že používané jehly mají minimální průměr.
Pro čipování psů se používá následující čip:
Mikročip (transponder) pro identifikaci zvířat je malý váleček (kapsle) o průměru cca 2,2 milimetru a délce cca 11 milimetrů. V obalu kapsle z bioskla je uložena anténa a diodová matrice nesoucí vlastní identifikační kód, který tvoří kombinaci písmen a číslic. Kód je jedinečný a neopakovatelný. Čip je pouze pasivním nosičem informace, neobsahuje vlastní zdroj energie a pro své okolí i svého nositele je zcela neškodný. Navíc je povrch čipu upraven tak, aby na něj tělo psa nereagovalo jako na cizí těleso.
Jaká je životnost čipu?
Transponder (mikročip) nemá vlastní zdroj energie. Energii potřebnou při čtení kódu získává z elektromagne­tického pole vysílané anténou čtečky. Je tak zaručena prakticky neomezená živostnost mikročipu. Někteří výrobci uvádí životnost minimálně 25let.

https://www.ve­terinadelta.cz/re­py/co-je-mikrocip-jak-funguje-povinnost-cipovani-a-dalsi-otazky/

Nejlepší odpověď
Kepler

Samozřejmě je to hoax. Asi jako když se díváš na televizi, tak někdo tajemný monitoruje… Počti si: https://www.re­alita5g.cz/2021/01/­08/komentar-opravdu-byste-cip-ve-vakcine-nepoznali/

Další odpovědi
trtrtr1985

Mikročip asi těžko, ale neuralinkový nanočip teoreticky ano

nyjono

🤣🤣🤣🤣 Už vidím, jak kdekoho zajímá, jak je kdejaký Čecháček doma, kdy a kam chodí makat, kam jezdí na kolo, na dovolenou, …
A jak před očkováním vpravují kamsi ten čip a na tajňačku ho někomu šoupnou pod kůži 🤣🤣🤣🤣
🤔🙄🙄

marci1

Při aplikaci vakcíny nelze fyzicky čip aplikovat. Je příliš velký. 🙂
Podrobněji:
https://www.re­alita5g.cz/2021/01/­08/komentar-opravdu-byste-cip-ve-vakcine-nepoznali/

elkon

Je to práce dezinformačních webů a je to hovadina. Když nic jiného, tak si představ, jaký průměr má otvor v injekční jehle. A podívej se, čím se čipují psi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.