Je možné v účetnictví fakturovat za 0,– Kč ?

fakturace za nulu

Nejlepší odpověď
AndreiRanger

Teoreticky to možné je, ale kdo by vám vystavil fakturu za 0kč to nevím. A proč byste měl někomu fakturovat nulové náklady vy mi taky nejde do hlavy.

Raději bych hledal zakázky, které přinesou nějaký zisk;-)

Další odpovědi
Hlada

Faktura je obecně doklad o pohybu peněžních prostředků. Pokud k němu nedochází, faktura nemá smysl. Proč chcete takovou fakturu vystavovat?

dudu

Můj přítel říká, že jde všechno, jen malé děti nechodí.

Fidel

Domnívám se, že nelze (ale nevím to jistě), když už zadarmo, tak za 1 Kč – ta už fakturovat lze na 100%.