Anizbor

Je možné v této době z větvičky venkovního Ibišku vloženou do vody získat sazeničku?

Pustí větvička z venkovního Ibišku ve vodě kořínky?

Nejlepší odpověď
www

Ano, jde jen o to, zda vydrží na zahradě zimu. Vyzkoušej.
Doplňuji:
Dělá se to na jaře a proto, aby venku rostlinka do zimy řádně zakořenila a tím byla na zimní období připravena k přezimování.

Další odpovědi
anonym

Pravděpodobně pustí, protože ibišek se množí dobře. Doporučuji na zimu nechat v květináči v bytě a až na jaře přesázet do zahrady.

johana 56

Pod keř ibišku vložte do hlíny květináč s kvalitním substrátem,větvičku ohněte přímo do květináče.Koncem září odstřihněte a nechte přezimovat v bytě.